O nas

logo-img-65fb4a72d1e03

Poznaj nas bliżej

UNINUR - najlepszy wybór - bezpiecznie i solidnie.

W Lipcu 2002 roku powstał UNINUR, mała firma łącząca w sobie pasję do nurkowania i zamiłowanie do pracy pod wodą.

Od samego początku zajmowaliśmy się szkoleniem płetwonurków i pracami podwodnymi.

Logo firmy

Przedstawia dwie flagi związane z nurkowaniem: biało-niebieska (ALFA-międzynarodowego kodu flagowego) stosowana w nurkowaniu zawodowym i czerwona z ukośnym białym pasem - stosowana na świecie w nurkowaniu rekreacyjnym. UNINUR łączy ze sobą te dwie sfery działań.

Nazywam się Artur Rosołowski i jestem właścicielem UNINUR-a.

Pierwsze podwodne szlify uzyskałem w 1990 roku.
Przez te wszystkie lata nie zdobyłem tylko uprawnień, zdobyłem ogromne doświadczenia, którym mogę się obecnie podzielić.

Uprawnienia i doświadczenie w pracach podwodnych :
Nurka saturowanego – wykonałem kilka nurkowań tego typu na Polskim Szelfie łącznie prawie 1200 godzin, kilkaset nurkowań głębinowych, w tym na Bałtyku czy Zalewie Solińskim.
Kierownika Prac Podwodnych II klasy – setki godzin praktyki na morzu, rzekach, jeziorach, sztucznych zbiornikach wodnych.
Operatora systemów nurkowych – umożliwiające obsługę sprzętu nurkowego, w tym komór dekompresyjnych. Praca na Morzu Bałtyckim i głębokich zbiornikach zaporowych w Polsce.
Miałem możliwość pracy na Polskim Offshore, na największych zaporach w naszym kraju, ale również realizując niewielkie projekty na elektrowniach wodnych, jazach, śluzach, upustach, przepustach, ujęciach wody. Przy poszukiwaniach podwodnych czy wydobywaniu zatopionych przedmiotów na powierzchnię.
Współpracuję z ludźmi, którzy są fachowcami – specjalistami w branży podwodnej, będąc pewnym jakości wykonanego zlecenia.

Jeśli chodzi o szkolenia jestem instruktorem płetwonurkowania w federacjach KDP/CMAS oraz PSAI
Szkolę od stopnia płetwonurka młodzieżowego do 100 metrów.
Realizuję szkolenia na stopnie podstawowe, rekreacyjne i techniczne.
Wyszkoliłem wielu płetwonurków, którzy zostali instruktorami i prowadzą własne firmy.
Dokładam wszelkich starań aby moja praca przekładała się na solidne i bezpieczne szkolenie, a kursanci byli bezpieczni i opanowali w prawidłowy sposób sprzęt i technikę nurkowania pozwalając im nurkować uwzględniając dobrą praktykę nurkową.

POKAŻEMY CI PODWODNY ŚWIAT

Profesjonaliści w pracach podwodnych
i szkoleniu płetwonurków.