Szkolenia

Zapewniamy wysoki poziom szkolenia

Zapraszamy do świata, w którym mamy możliwość poruszania się w trzech wymiarach, cieszyć się stanem nieważkości, czy oglądać podwodne życie.

Jednak, aby to wszystko było możliwe i bezpieczne należy poznać reguły rządzące podwodnym światem, opanować sprzęt dzięki, któremu będziemy mogli oddychać pod wodą, który pozwoli nam zmieniać pływalność.

U nas zrobisz to solidnie i bezpiecznie

Dla osób posiadających już uprawnienia otwiera się u nas możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez podnoszenie stopni nurkowych i specjalistycznych. Szkolimy płetwonurków do 100 metrów, według standardów federacji KDP/CMAS oraz PSAI. Można u nas nabić butle, nitroksem, trymiksem, tlenem. Posiadamy analizatory do sprawdzenia składu mieszanin oddechowych, oraz pompę tlenu.

Zaczynając swoją przygodę z nurkowaniem zdecydowanie polecam szkolenia w systemie KDP/CMAS. Oczywiście wiele zależy od instruktora prowadzącego zajęcia, jednak ilość wiedzy i nurkowań w realizowanych w trakcie kursu Płetwonurka P1 (*) KDP/CMAS jest dużo większa niż w konkurencyjnych federacji, a cena jest zasadniczo taka sama. Czyli w tej samej cenie masz więcej wiedzy i nurkowań – zajęcia teoretyczne 13 godzin, zajęcia praktyczne 20 godzin, minimum 9 nurkowań. Nie musisz wierzyć mi na słowo sam sprawdź w internecie.

Szkolenia w federacji PSAI dają z kolei większe możliwości w nurkowaniach technicznych. Aby nurkować głęboko, na różnych mieszaninach oddechowych, robić dekompresje tlenowe nie trzeba iść stopniami podstawowymi uzupełnianymi technicznymi, tylko od razu wybrać pion techniczny i tam realizować szkolenia.

Jesteśmy zatem w stanie zaproponować solidne szkolenia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych płetwonurków.

Realizujemy szkolenia na stopnie:

W federacji KDP/CMAS

W federacji PSAI

POKAŻEMY CI PODWODNY ŚWIAT

Profesjonaliści w pracach podwodnych
i szkoleniu płetwonurków.