Nasze Usługi

Prace wysokościowe

Montaż i demontaż urządzeń i konstrukcji na wysokości,
zbijanie odpadającego tynku, malowanie elewacji, budynków, kominów, rurociągów, mostów, dokumentacja foto/video, czyszczenie rynien i rur spustowych, odśnieżanie pokryć dachowych, zbijanie sopli, wycinanie drzew, podcinanie gałęzi, mycie elewacji, szkła, kamienia, cegły, pod ciśnieniem jak i tradycyjnie, montaże kasetonów, liter przestrzennych, szyldów, reklam świetlnych.

Napełnianie butli

Posiadamy bank gazów umożliwiający szybkie przetaczania gazów. Istnieje możliwość napełniania butli bez wyciągania ich z samochodu – długi wąż. Posiadamy booster do tlenu, co ułatwia tworzenie mieszanin oddechowych. Zanalizujemy Twoje gazy, lub te które przygotujemy dla Ciebie – analizator tlenu i helu. Napełniamy butle powietrzem, nitroksem, trymiksem, tlenem, czy argonem. Możliwość nabicia butli powietrzem do 300 bar. Posiadamy uprawnienia do napełniania zbiorników ciśnieniowych.

Serwis sprzętu

Posiadam wiedzę, umiejętności i narzędzia do naprawy automatów oddechowych. Każdy automat, który do mnie trafia jest oddzielnie czyszczony i składany, tak aby nie zostały pozamieniane podzespoły z innych automatów. Oddając do mnie automat na serwis masz 100% pewności, że zostanie on poskładany z elementów które stanowią jego integralną całość. Przeprowadzam drobne naprawy suchych skafandrów - wymiana kryz i manszet, naprawę i konserwację zaworów, sprawdzenie szczelności. Posiadam narzędzia do bezpiecznego demontażu zaworów i wymiany uszczelnień. Można u nas oddać butlę do legalizacji, przeprowadzić serwis, lub wymianę zaworów.

Tak jak my zadbamy o sprzęt, tak on zadba o nas pod wodą !!!

Wyjazdy nurkowe

Organizujemy wyjazdy nurkowe na pobliskie nurkowiska – Jaworzno, Kraków, Opole, Svobodne Hermanice,
ale również na te bardziej odległe w kraju i za granicą .

Można z nami zanurkować w Tubie w Rudzie Śląskiej jak i Deepspot w Mszczonowie.

Polecamy również wyjazdy do Chorwacji lub Egiptu.

Sprzedaż i wypożyczalnia sprzętu.

Można u nas kupić sprzęt niezbędny do nurkowania, wypożyczyć poszczególne elementy lub całe komplety. Chętnie doradzimy przy wyborze sprzętu. Wypożyczamy butle pojedyncze i zestawy butli różnych pojemności- butle stalowe i aluminiowe. Sprzęt do nurkowań rekreacyjnych i technicznych - KRW, skrzydła, płyty, steage, twinset-y, butle argonowe

POKAŻEMY CI PODWODNY ŚWIAT

Profesjonaliści w pracach podwodnych
i szkoleniu płetwonurków.